| размер на ключ | 16 |
| брой контакти | 3 |
| мярка на резбата | M16x1,5 |
| брой контакти | 3 |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на датчика | индуктивен датчик |
| номинално съпротивление (Ом) | 900 |
| дължина на кабела | 230 mm |
| дължина | 39 mm |
| ширина | 61 mm |
| височина | 39 mm |
| тегло | 0,04 kg |
| мярка на резбата | 3/8" x 18 NPTF |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за колянов вал |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| брой на полюсите | 2 |
| IDизпълнение на щекера | black |
| IDизпълнение на щекера | Terminals: 3 |
| мярка на резбата | R 3/8 |
| мярка на резбата | R3/8 |
| размер на ключ | 19 [mm] |
| за номер артикул | 550520 |
| брой контакти | 3 |
| височина | 28 mm |
| брой контакти | 2 |
| съпротивление | 900 Ом |
| дължина на кабела | 270 mm |
| височина | 46 mm |
| за номер артикул | 550575 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 50 mm |
| височина | 75 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| цвят на корпуса | черен |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на датчика | датчик на Хол |
| брой на полюсите | 3 |
| цвят на корпуса | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без кабел |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 700 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| брой на полюсите | 4 |
| препоръчителен интервал за смяна | 160000 километри |
| контакт/клема | при необходимост да се напасне щекерния конектор |
| за номер артикул | 550769 |
| брой контакти | 4 |
| брой на полюсите | 4 |
| обща дължина | 630 mm |
| препоръчителен интервал за смяна | 250000 километри |
| само във връзка с | A2C59506147 or |
| само във връзка с | A2C59506148 |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C91105300Z |
| допустима максимална скорост | 250 км/ч |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | S180084510A |
| артикул номер на препоръчителните аксесоари | A2C59517072 |
| допустима максимална скорост | 290 км/ч |
| джанта | за стоманени джанти |
| джанта | за алуминиеви (от лек метал) джанти |
| материал на стеблото на клапана | алуминий |
| цвят | сребърен |
| честотен диапазон | 433,92 MHz |
| обща дължина | 545 mm |